Кримські Канікули 2009!!!

Ну ось і все.... Ось уже четвертий рік підряд минає танго фест в Криму під назво...
   
Сообщений: 166
Ну ось і все.... Ось уже четвертий рік підряд минає танго фест в Криму під назвою "Кримські канікули". :))))
Цьогорічний фестиваль був для мене особливим. Мабуть що вперше з фестивалю я везу не купу елементів, над якими можна буде працювати наступний рік, а везу додому відчуття простих кроків. Лежув в потязі і думав, що я тепер знаю як обійматись хреститись і вести на хіро... от і все...
Фестиваль був дійсно ДУЖЕ кльовим, і наступного року я обов"язково повернусь знов.
п.с. Обов"язково повернусь, бо хочу потанцювати на мілонзі з Ольою :)))

А що ви думаєте про фестиваль???
Які враження????
Сообщений: 78
Я також знову переконуюся в тому що я не вмію танцювати, точніше так як я танцюю - це не задоволення, а просто штуркання, тягання.... :))) і все інше. На фесті взагалі почерпнув багато нового для себе як в танго-вальсі , так і в мілонзі, але найбільше зараз хочу працювати над позицією в парі, та просто кроками в закритій позиції з правильною скруткою.

Мені довелося в криму тільки декілька кроків зробити правильних, але це були градіозні відчуття легкості!!!!

Крим неперевершиний, і хай там що кажуть і нші , я знову і знову повертатимусь туди!!!!!!!!!!!!!
Сообщений: 28
ЕЕЕЕй. "просто кроками в закритій позиції" це МОЯ пісенька!!! :)
Сообщений: 448
Я так тихееенько вам заздрю, так хотілось поїхати....;)
Сообщений: 78
мої враження наповнені сонячним промінням, холодними морськими хвилями, танцюванням на терасі під гітарний спів, новим досвідом в танго... уроки аргентинців закрили пару, зменьшили кроки та зробили іх чіткішими, уроки тукрків додали динаміки та відчуття ритму... отже, є над чим працювати!!!щоб відкривати для себе нові горизонти танго для себе!
Сообщений: 78
Щуролов Сумління
ЕЕЕЕй. "просто кроками в закритій позиції" це МОЯ пісенька!!! :)

Я звісно не буду сперечатися, але я трішечки інші речі мав на увазі ніж ті що розказував ти!! хоча якщо здибимося десь на заняття то обов"язково поговоримо. Може і справді говоримо про одні і тіж речі :))
Сообщений: 1662
Дорогие мои, с ВОЗВРАЩЕНИЕМ!!!!! ;)
Сообщений: 108
ДЯКУЄМ Оля)))

Вражень стільки.... шо не знаю з якого боку до них підійти!!!!!!!!!
Працювати треба буде багато..... але і досвіду набрався стільки.... шо теж не знаю з якого боку до нього підійти шоб він ніде не дівся!)

Викладачі дуже вдало були підібрані цього року!
Останніх два дні, буду пам"ятати напевно до кінця свого життя! Настільки було класно)))))
Особливо останні два уроки Турків....... Вони просто перевернули мою свідомість, і зовсім змінили ставлення до того, як треба танцювати танго!
Вобшем думаю скоро всі побачать наші зміни))
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.