Навіщо ходити на уроки, може вистачить тільки мілонг?!!

Нещодавно задумався... А чи варто ходити на уроки???Я знаю різних тангерос, і та...
   
Сообщений: 166
Нещодавно задумався... А чи варто ходити на уроки???
Я знаю різних тангерос, і таких які ходять постійно на Уроки, і таких, які не відвідують їх, а просто танцюють на мілонгах... А як ви думаєте?? Чи варто ходити на уроки, практики, мілонги???
На мою думку співвідношення мало б бутитаке: на 1 годину уроку 3-4 години практики, ну і звісно мілонги, щоб усе вивчене і напрактиковане "ВИТАНЦЬОВУВАТИ". Мілонги без уроків і практик на покращення рівня танцювання впливають, але не сильно. А ви що думаєте?
Сообщений: 78
Один умный человек сказал мне однажды: "Если работаешь над базовой техникой - не ходи на милонги". Я не сразу понял смысл сказанного, однако на данный момент разделяю эту точку зрения. Но на милонги не ходить не могу.
Сообщений: 14
На мою думку, уроки потрібні для сталого розвитку кожного з нас, адже якщо не вивчати чогось нового, або регулярно поправляти власну базу на уроках чи семінарах, а постійно танцювати на мілонгах, думаючи, що все добре, то таких шлях приведе до певного застою та розчарувань в танго.
Мілонга, треба пам'ятати - це вечірка де кожен, як би не танцював, має відчути насолоду від танго, звичайно не в ущерб іншим. Постійна практика на мілонгах, та щей екстримальних (масових), дає свої плюси, але треба мати що практикувати, а матеріал для практики нам дають уроки чи семінари. Це все було перевірено на собі. Можна ставити знак якоті:{))))))
Сообщений: 166
"Мілонга, треба пам'ятати - це вечірка де кожен, як би не танцював, має відчути насолоду від танго, звичайно не в ущерб іншим." 1
Сообщений: 271
може це не сильно умно звучить, але в мене нема там уроки і тд. в мене є танго.
ітого виходить 6 людино/годин танго в тиждень.
єслі ше на мілонгу якуто піти - то буде 8-9, шо мєгакруто)
Сообщений: 166
у мене без мілонг виходить 12людино/годин/тиждень
Сообщений: 50
А мене більше цікавить власне танго-дослідництво...
Бо все викладання що я бачив - мене не влаштовує... Хоча з останніх новин - танголюдкам з "Людей вулиць" дуже сподобались семінари Айші і Віктора. Чітка і зрозуміла подача матеріалу, пояснення взаємозвязків кроків між собою і т.д... Напевно спокушусь і сам відвідаю хоч один семінар.
Але головне це внутрішня робота над собою. Цього усім бракує. Мало просто відвідати заняття - треба захотіти вникнути в матеріал... запамятати... і не покладаючи сил тренуватись... ;)
Сообщений: 271
шановний Нітті, ви случайно не маркетолог? ;)
Сообщений: 78
Як на мене то кожен вибирає свій шлях пізнання мистецтва танцю. думаю ви погодетесь що той тангеро який виріс на мілонгах, чи той що провів пів життя в залі, чи той якого всюди було повно - вони танцюватимуть по різному, але однаково комфортно для партнерки. Просто "комфорт" по різному досягається!! Тому потрібно всяких тангеро.

Але до всього потрібно підходити з розумом. Впершу чергу партнерок потрібно ВЕСТИ , а не ТЯГАТИ!! А як ви це будете робити, і де ви того навчилися її (партнерці) до сРАКИ (вибачте зо слово) :))))))))))))

Всім дякую за увагу
Сообщений: 271
2 Макс: а як же попхати? памоєму то вже візітна картка))))))
Сообщений: 166
Все.... скоро буду входити в нову стадію розвитку....
Хочу мати мега-танго-фантазію.... буду багато танцювати і практикуватись, щоб десь воно з"явилось.... Уроки залишу для технік
Сообщений: 108
На рахунок "пхати ту...." То мені певно треба вже якісь копірайтс зареєструвати))))) Дуже вже в народ пішла та фраза...))) Певно ше внукі мої будуть її вживати (але сподіваюсь що їм вже не доведеться)))
На рахунок уроків, то треба практикуватись однозначно! Не буду довго пояснювати чого і для чого, бо думаю ітак всі це знають.... просто переливають з пустого в порожнє)
Сообщений: 50
Тангеро які виросли на мілонгах - а не на уроках - часто відтворюють зовнішню сторону танцю... і не завжди точно... У них є ведення... і т.д... і саме головне фантазія... буйна і нестримна... бо їхня фантазія не обмежена настановами викладача.. так можна а так - не можна... так роби а так - не роби... тому танець як на мене у них виходить цікавіший.. вони не бояться експериментувати... але... з іншої сторони їм не вистачає точності, філігранності, і довершеності в дрібницях... кривувато ногу поставили, центр ваги недостатньо перенесли, стопу не розвернули, рамка розповзлася, акценти не вірно розставили і ще купу всього на що звертає увагу викладач... танець виходить цікавий але розмазаний... втрачається ефектність ...
щось таке...
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.