Уроки 12 Грудня, пишем враження!!! враження від грудня

Мені сподобались усі 3 уроки. Приємно було почути гітару на уроці по музичності,...
   
Сообщений: 166
Мені сподобались усі 3 уроки. Приємно було почути гітару на уроці по музичності, і постояти на одній нозі (в позі "зю") з закритими очима.
Особисто я відкрив для себе багато нового!
Сообщений: 6
всі уроки були дуже цікавими і пізнавальними:)Дякую
Сообщений: 448
Всі семінари були зі своїми родзинками, і сподобались, і цікаві, і 1, і дякую:)
Сообщений: 88
А мені дуже сподобалось, що викладали різні викладачі smile Побачила наскільки сильно відрязняються акценти в різних викладачів smile І кожен урок приніс для мене величезне відкриття :)

На уроці по музикальності, дізналась що це нормально танцювати під різні музичні лінії, а це питання мене хвилювало ще за довго до того як взагалі зазнайомилась з тангом smile (якщо так прикинути то почало хвилювати ще років 10 тому smile Із задоволенням відкрила для себе інструмент бандеон smile І так сподобалось танцювати під різні інструменти smile - Супер!

На уроці про рівновагу навчилась кількох корисних вправ (а це я завжди дуже люблю :), а також побачила кілька особливостей техніки кроку smile - спасибі вам :)

Урок про комбінаторику smile Нарешті змогла по-перше пояснити, що для мене означає, що люблю коли танго танцюють складно простими кроками smile А ще нарешті зрозуміло, як то та Сергій, та декілька інших тангерів танцюють, що відчуття вді танцюю просто супер!, кроки прості, але ти не розумієш що з тобою діється :)

Також спасибі всім тангерам, які прийшли :)
Все було Супер smile Танго марафон вдався :)
Сообщений: 26
Оленці: Інструмент - Бандонеон. А ще так братній клюб танго називається smile Погугли, є багато цікавого про цей інструмент.
Сообщений: 88
Продовжую вивчати танго smile Спасибі Андрій :)
Сообщений: 136
Ага, модифікований німецьким продавцем(з прізвищем Банд) муз інструментів інструмент КОНЦЕРТИНА, дістав на початку 1890 назву БАНДОНЕОН. Відтоді і почалось те танго яке ми знаємо сьогодні...
А до того - скрипка, гітара, флейта - от під що танцювали танго. Чесно - важко уявити%)) В моїй свідомості гітара з танго не асоціюється і досі)
Сообщений: 979
Свідомість - дело поправимое ;)
Сообщений: 88
Та після уроку Олександра в суботу - гітари цілком достатньо :)
Сообщений: 271
тре ше таких семінарів німєдлінно!
вони промивають мозгі і розчищають шлях упірьод!
Сообщений: 78
і мені шалено сподобалось...
думаю,треба справді практикувати такі семінари ще...особисто від себе скажу,що справді дуже багато винесла звідти (я про знання)))
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.