Танго вечірка з презентацією клубів міста Львова

Сьогодні отримав листа від Артема Полякова:Орієнтовна дата: неділя, 24 травняТем...
   
Сообщений: 166
Сьогодні отримав листа від Артема Полякова:

Орієнтовна дата: неділя, 24 травня
Тема вечірки: Танго вечірка з презентацією клубів міста Львова
Мета: Познайомити спільноту Львова з аргентинським танго і з клубами, в яких можна навчитись танцювати цей танець. Реклама, популяризація танцю.

План вечора:
19:00-21:00 Початок мілонги, звичайна музика орієнтована на розігрів як танго так і звичайної публіки.

21:00-23:00 Презентації клубі за хронологією виникнення. На кожну презентацію до 10 хв. Презентація може бути здійснення через слайд-шоу, промову, відео, показовий танець. Має включати в себе коротку інформацію про виникнення, розвиток, мету функціонування клубу, здобутки, плани. Презентація має бути передана організаторам до 18:00 20 травня 2009 р. Перерва між презентаціями 20 хвилин.

23:00-00:00 Основна частина мілонги

Це попередній варіант документу, пізніше буде розповсюджено остаточний. Якщо є якісь пропозиції чи запитання прохання запитувати не вагаючись.
Сообщений: 166
Ми вже говорили з Артемом про цю подію. Як на мене хороша можливість накінець і себе показати, і на інших подивитись. Як будем себе презентувати??????????????
Сообщений: 78
як на мене то нормально. На мілонгу залишаться ті хто дійсно хоче, а ті що прийдуть подивитися, зможуть нормально добратися додому.

Ідея дуже хороша. Тепер потрібно попрацювати нормально, щоб нормально представити клуб!!!
Сообщений: 166
To Кирило k$r%l@ Ванільний:
#3
Як на мене то з часом якраз усе мало б бути добре.
Єдине що я не до кінця розумію, так це те, що презинтація клубів з 21 до 23, де 10 хв на презентацію 20 хв перерва. А це 30хв. Тобто всього 4 клуби, але щось мені підказує, що презентацій буде більше.

#5
От з цим погоджуюсь на всі 100%
Презентувати себе треба танцем, але щоб він був веселим і кльовим. Треба подути, як ми можем "поприколюватись" :))))
Сообщений: 78
ну я вже казав що ідею з ліфтом дуже кльово. потрібно тільки зібрати всіх і разом щось придумати!! Взагалі як на мене то часу ще досить багато , хоча мабуть потім знову доведеться в останній момент все робити :))
Сообщений: 166
у світлі останніх подій, мені здається, що "всіх" зібрати навіть в Криму не вдасться!!!!! Але зрештою, як тільки, так зразу.

Сообщений: 108
Слухайте, ви маєте якісь контакти з організаторами???? (вибачаюсь за оффтоп)
Просто набагато краще якби це все дійство організували в суботу!!!
Тоді б іногороднім було б легше приїхати! Та і мілонга була б цікавіша, якби не тільки львів"яни були на ній)

На рахунок того, що треба зібратись, так це можна, але можна просто пару хвилин десь виділяти в кінці заняття, бо поза заняттями напевно шо тяжко буде когось зібрати принаймі массово!
Сообщений: 166
Стосовно суботи як на мене дійсно слушно!. Я напишу Артему.
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.