Про мілонгу в тернополі танці научитися танці норвегії научитися

В суботу їздили у Тернопіль на мілонгу. Їздили школою - Ліфт Танго. Всього на мі...
   
Сообщений: 26
В суботу їздили у Тернопіль на мілонгу. Їздили школою - Ліфт Танго. Всього на мілонзі було 10 партерок і 5 партнерів. Мілонга проводилась у клубі Коза.
По порядку.
Їхали електричкою о 12.30 зі Львова. Близько 16.00 були вже у Тернополі. Спочатку пішли у ресторанчик Млин, де дуже смачно і дуже дешево (як на львівські ціни) поїли. Деруни з білими грибами - мммм... Потім поселились на квартирі. За хату дали 200 грн, що з 14 чоловік просто смішна ціна. Далі у програмі був кораблик на Тернопільському озері. Прийшли, кораблика немає. Ми не засмутились, поставили бум бокс (такий магнітофон з батарейками), і почали танцювати на пірсі. На жаль, чи на щастя, ішов дощ, тому ми так не зле вимокли. З іншого боку, наявність дощу очистила пірс від інших людей.
Під час танців намалювався якийсь доброзичливець, який довго спілкувався з дівчатами, що стояли. Через гендерний дизбаланс хлопці постійно були задіяні в танго, і четверо дівчат залишались доброзичливцю на поталу. Танцювали ми так десь до 19.30. Далі пішли додому, перекусили, і перемістились у клуб Коза.
В Козі було класно. Нам виділили невеликий зал, у якому було комфортно танцювати двом - трьом парам. Музика ішла нон стоп, і у нас були глядачі - відвідувачі Кози, тому танцювати довелось багато і напружено. Віддаю належне музиці - підбірка була суперова, і партнеркам - ви найкращі, найпривабливіші і наймузичніші. Було просто класно - без напруження, без ексцесів, просто собі в задоволення.
Одним з відвідувачів виявився наш доброзичливець з пірсу. Він сидів з розумним виглядом і втикав у ноутбук. Тобто реально втикав він на нас, а у ноут вряди годи тицяв пальцем із невідомою метою. Далі намалювався ще один любитель танців, якому також треба було поспілкуватись на навколотанцювальні теми. Дівчата з ним розібрались якось самі, втручатись не довелось.
Близько 1.30 нам сказали, що пора заокруглятись. Ми вже і так натанцювались донесхочу (насамперед, партнери :)), тому особливо і не шкодували. Під дощем повернулись у нашу квартирку. Там знайшлись маньяки, яким здалось романтичним влаштувати танці посеред ночі на пірсі. Це справді романтично, але не під холодним дощем. Більша половина товариства залишилась. Ми розбились на дві команди і бавились у показуху. Це гра така, коли треба без слів показати слово.
Гра затягнулась до ранку. Слова були дуже розмаїті. Запамяталось слово Проводи, яке Сашко намагався показати трьом дівчатам. Вони ніяк не могли второпати, що спільного між армією і стовпами, і проводи на стовпах вперто називали канатами. А ще по канатах, виявляєтсья, лазать солдати.
Повеселились на славу, зранку, пішли на 8.30 на електричку до Львова.
В електричці, після недоспаної ночі, мені дуже хотілось спати. Притуляюсь до крісла, сплю. Прокидаюсь від різкого зниження якості повіртя. Від смороду. Дивлюсь - на сусідній лавці сидять цигани. Смердять - кошмар. Не витримав, пересів. Сиджу, куняю. Прокидаюсь. Смердить. Проти мене - дідо. Не бомж, просто смердючий дідо. Ой. Знову втікаю. Нарешті, пересідаю до наших, бавлюсь з ними в мафію.
На підзамче поїзд затримався на довго. Виявляєтсья, поїзди пропускають по одному по черзі через ремонт колії. Врешті, ми втомились чекати, вилізли на Підзамче, і звідти вже добирались домів.
Сообщений: 30
ха ха!
все правда!

тільки зовсім ми не маньяки! а танцювати вночі на пірсі, це була одна з найкращий ідей за всю нашу мандрівку)))))
ну а також, звісно, «проводи» і ще кілька пікантних словечок:)
Сообщений: 30
а, і ще не можна не згадати ту, яка так посприяла нам у проведенні вдалого вікенду. отож, спасибі Іринці!!! :))
Сообщений: 14
Єдине, що хочеться додати мені до всієї розповіді в деталях, так це те, що при наявності веселої, цікавої, по-хорошому божевільної та вільної у повному розумінні цього слова компанії, в якій я не відчував себе жодної секунди зайвим, хоч з деким познайомився вперше, можна податись світ заочі.
ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ГАРНИЙ ВІКЕНД, а особливо організаторам Яркові та Іринці!
Сообщений: 136
дякую всім хто приїхав!!! справді було суперово!!!;)))
Хочу сказати, що ви мене так заговорили і затанцювали що я забула про бонуси- мали бути ще 3 кальяни..%) згадала про це тільки вчора;))
ну,але то означає що було дійсно весело!;))
окрема подяка хлопцям за фізичну допомогу))
Сообщений: 108
Мілонга була грандіозна)))))))))
Кожен раз як приїжджаю, все більше хочеться приїхати ще раз......
Сподіваюсь що буде ще...
Я хотів сказати теж окреме дякую Саші і Уляні, які сміло їхали з такою бригадою мало знайомих людей) Ви сміливі люди) Сподіваюсь що це не остання подорож ваша з Нами ;)
Все ж таки залишились недовершені справи в Тернополі..... Ми не потанцювали на катері, такшо мусім полюбому повернутись ;)

Також подяка організаторам ну і всім хто ці 1,5 доби безперервно танцював, мафіював і показував (мається на увазі ігри "Мафія" та "Показуха")
Сообщений: 46
Це направду були одні з незабутніх вихідних...

Щирі усмішки, щасливі обличчя, рідні люди...
"Млин", пірс, "Коза", альтанка біля озера...
"Мафія", танго, "Показуха"...
Дощ, слякоть, холод і тепло сердець...
Вечір, ніч і ранок...

Дякую всім за настрійі, за компанію, за танго...
Іринці і Яркові за ідею і чудовий прийом...
Сообщений: 6
це були незабутні вихідні!!!!!!!!!
величезна подяка організаторам Іринці і Яркові
Сообщений: 6
Ну що тут ще додати---Дякую вам всім, що ви є)))бо кожен зокрема створив цей позитивний настрій)) Було насправді дуже дуже))) Шкода, що не поїхали всі, хто планував, але думаю ми ще не раз збиратимемось))
Сообщений: 78
а ще були такі нюанси як Василь-місяць, парасольки під дощем на асфальті біля танцюючих пар, дивні качелі, смачні тарілки і несмачний березовий сік, пошуки зубної пасти, танго........і трошки більше :)
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.