В Крим у вишиванках. крим вишиванка вишиванка криму

В мене є пропозиція цього року всім взяти в крим вишиванки та вибрати якись один...
   
Сообщений: 78
В мене є пропозиція цього року всім взяти в крим вишиванки та вибрати якись один вечір, для того щоб завалитися на мілонгу в них. Минулого року багато хто казав що львівських партнерів можна впізнати по тому, що вони усі в краватках. Тому не будему порушувати традицію, тільки зміни атрибут, ну і звісно ж наші дорогі партнерки! Вас це також стосується :))
Сообщений: 108
Однозначно ЗА!!!!!!!!
Візьму з собою вишиваночку точно! Вечір якийсь виберем.... головне шоб було в чому )))
Сообщений: 78
я знаю, як це гарно можна обіграти, але якби хтось позичив вишиванку? :)
Сообщений: 166
я візьму вишиванку....
А оселедець треба вибрити :)???
Сообщений: 108
Ну якшо не оселедець, то принаймі вуса козацькі відпусти до того часу ;)
Сообщений: 78
А я от можу сергієві оселедець організувати, маю машинку вдома. Заходь з понеділка на каву :))
Сообщений: 166
maks, naviT' i ne mrij
Сообщений: 108
Бачу щось ентузіазму в вишиванках поїхати не багато((
Я так розумію шо то буду я і Макс в вишиванках, і Сергій в вишиванці, з оселедцем і козацькими вусами)))))
Компанія підберається)...
Сообщений: 50
Та вже і я буду !!!! Чого скис - нас буде мало - але ми будем у вишиванках ;)
Сообщений: 78
І з вусами.... хто не встигне відпустити я візьму смоли... і трохи паклі.. :))
Сообщений: 1662
ой, маааааамочки ;)) представив всё это ... я пацталом ;))))))
Сообщений: 108
:)
На счот паклі і смоли то ти класно придумав, бери чим побільше побільше.... Чим більше візьмеш, тим більше козаків буде на мілонзі :)))))))))))
Сообщений: 1662
ну, и хде фото? Где эта картина маслом "милонга в вишиванках", где вуса, оселедцi... ???? joke было или небыло? народ хочет знать ;))
Сообщений: 14
Чесно кажучи, мені теж цікаво, адже бачив фотографії тангерів у вишиванках з Дніпропетровська, а де ж львів'яни тоді були
Сообщений: 1662
не верю! нужны доказательства ;)))
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.