Tango Remolino

Не можу не оминути в обговоренні групи події, яка відбулась минулих вихідних. Дл...
   
Сообщений: 166
Не можу не оминути в обговоренні групи події, яка відбулась минулих вихідних. Для тих хто не знає, до Львова приїжджав Торстен Цьорнер.
Ми всі мабуть пам"ятаєм його з "Кримських Канікул 2009", а цього разу мали можливість ближче з ним познайомитись. Торстен давав 5 прекрасних уроків, які я б особисто назвав "простими істинами", але ці уроки дали особисто мені дуже багато.
Попри уроки відбулось також 3 прекрасних мілонги за які хотілось би подякувати організаторам і діджеям. Такої прекрасної музики я не чув вже давненько.
Дякую також усім хто приїхав потанцювати до Львова, з вами було весело і дужжжжжжеееее приемно танцювати. Такої кількості тангерос високого рівня я у Львові ще не бачив. Дякую усім.
Сообщений: 108
Хотів виказати величезну подяку організаторам приїзду Торстена)
Дуже хороший як викладач танго, ді-джей, так і просто приємна людина в спілкуванні!!!!!))))

Давно вже в мене такого не було, щоб я отримував таке задоволення від виконання таких простих на вигляд (і в той же час не дуже простих щодо виконання) танго-рухів.
А також дуже сподобалось заняття по навігації, і особливо бути танго-бандитом в одній цікавій танго-грі на навігації (хто був той знає про шо я;))))

Не шкодую про жодну витрачену гривню як за уроки, так і за душевні мілонги!
Дякую Саша :-*
Сообщений: 50
А як партнерки з інших міст ??? Знову тільки з своїми партнерами танцювали ? ;)
Сообщений: 108
Знову міфи про партнерок з інших міст, які танцюють тільки зі своїми партнерами?)

Не знаю як там з ким.... але зі мною танцювали всі кого я кабасирував))))
Сообщений: 166
І зі мною теж... Усі кого я закабасеїв або просто запросив. Одна дівчина навіть підійшла і спитала, чи мене реально закабасеїти на що я посміхнувся і пішов танцювати. от....
так що я солідарний з Назаром. Не вірте міфам, поки самі не спробуєте.
Сообщений: 78
Приєднуюся до дружньою подякий організаторамприїзду Торстена. Хоча я попав тільки на п"ятничну мілонгу, але мені цього вистачило щоб пожаліти про пропущенні наступні мілонги та заняття. Торстен дуже кльовий дядько.
Ще раз ДЯкую всім хто приклався до організації цього дійства!!!

А міфічних партнерок, то вони звичайні кльові люди, протсо суперово танцюють. Мені також ні одна не відмоввила коли я в наглу запрошував , деяких вдалося навіть закабасеїти - це було особливо приємно. Хто був той занє!!
Сообщений: 979
часть фото тут http://picasaweb.google.com/vikunku/TANGOREMOLINO
Вика Федирко просила, если будете где-то постить - указывать автора
Сообщений: 166
це фотки з Суботи. Там з наших крім Назара, Дани, мене була ще й Софійка, але вона на всіх фотках сидить.
Більше нікого не було :(
Сообщений: 979
Софийка сидела-сидела, а с Торстеном то потанцевала)
Сообщений: 50
Нда... явка була просто массова ;)
Сообщений: 108
Чого.... явка була нормальна!
Ще були Макс і Настя і Володя
І того з Ліфта було 7 чоловік! По-моєму досить навіть нормально! Інакші просто мабуть в об"єктив не попали.....
Сергійко не всих запам"ятав! Може тому, що всі решта були не на всих мілонгах, правда і я не на всих був, але на ту, на якій фоткали попав)
Сообщений: 28
– Софийка сидела-сидела, а с Торстеном то потанцевала)
– Це тому, що Софійка була на семінарах. Торстен тими хто не був на семінарі напевно не дуже заморочувався. От і мене тому не запросив((( А я так всю жизнь мріяв з Торстеном потанцювати. – витирає сльози.
Сообщений: 50
2 Щуролов Сумління:
Я правда не Торстен... але... можу зарадити твоєму горю... якщо погодишся - то давай я тебе запрошу ;))))))))

І не вимагатиму приходити до мене на семінари !!!!
Сообщений: 108
2 Щуролов Сумління:
Старий не переживай.... Я теж тебе можу запросити, і теж не вимагаю до мене на семінар іти!!!!
Разом вже з тою бідою якось справимось ;))
Сообщений: 979
Софийка одна из лучших партнерш Львова (не только мое мнение), плюс пошла на все семинары (видимо хочет научится хорошо танцевать)
Выбор Торстена понятен, и не только Торстена
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.