Список тем уроків на жовтень. Давайте пообговорюєм те, що ми вже пройшли!

Отже, так виглядав розклад уроків на перші два тижні жовтня:Чт. 8 жовтня 20:30-2...
   
Сообщений: 166
Отже, так виглядав розклад уроків на перші два тижні жовтня:
Чт. 8 жовтня 20:30-22:00 "Музикальність" '''B C'''
Пн. 12 жовтня 20:00-22:00 "Чоловічі та Жіночі техніки" ''' B C'''
Вт. 13 жовтня 20:30-22:00 "Крок і обійми" '''B'''
Ср. 14 жовтня 20:00-22:00 "Хіро" '''C'''
Чт. 15 жовтня 20:30-22:00 "Паралельні і перехресні системи" '''B'''
Пт. 16 жовтня 20:00-22:00 "Чоловічі і жіночі техніки в парах" '''B C'''
Сб. 17 жовтня 12:00-14:00 Практика

Пн. 19 жовтня 20:00-22:00 "Кругові рухи" '''B C'''
Вт. 20 жовтня 20:30-22:00 "Мілонга" '''B'''
Ср. 21 жовтня 20:00-22:00 УРОК ВІДМІНЯЄТЬСЯ З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН
Чт. 22 жовтня 20:30-22:00 "Перервані кроки і зміна напрямків" '''B'''
Пт. 23 жовтня 20:00-22:00 "Мілонга-траспі" '''B C'''
Сб. 24 жовтня 12:00-14:00 Практика

Хочеться дізнатись які уроки Вам були найцікавіші, які б Вам хотілось почути ще раз в Листопаді. Які є зауваження чи пропозиції? Скільки б хотілось уроків початкового і продовжуючого рівня в тиждень?? Все що думаєте з приводу уроків пишіть тут!!!!
Сообщений: 78
Добре, зараз спробую сказати. Був практично на всіх уроках. Погоджуюся з Кирилом Ванільним, що урок по перехресних системах видався дуже кльовий, і головне що там є над чим ще попрацювати. Також Урок по мілонзі сподобався, доступно і зрозуміло, люди практично відразу почали танцювати.

А от перервані кроки як на мене варто булоб розібрати детальніше, бо одного заняття було явно замало, тай заняття якесь трішке хаотичне вийшло!
Сообщений: 166
ок.
Значить мілонгу, перервані кроки і перехресні системи додамо в графік на Листопад!
Ще якісь побажання???
Сообщений: 166
Ми з Ірою Михайлюк прилітаємо 9 Листопада з Стамбулу. Поїзд на Одесу в 1:40 ночі. Можемо провести урок! Якщо є якісь пропозиції стосовно тем, то пишіть сюди!
Сообщений: 271
є пропозиції на тему "коньяк та пиво - це красиво".

а нащот уроків - думаю всі в курсі котрий мені найбільше сподобався.
:))
Сообщений: 166
ти зла! давай по темі!
Сообщений: 108
Якшо б ви (Сергій та Іра) були в Стамбулі на якихось уроках, то особисто мені було б цікаво послухати в загальному про побудову уроків, стилі викладання, і шо новенького почерпнули)
Зробити це все в такому неформальному форматі, трохи послухати байок про турків, якісь основні класні рухи, глянути можливо відео, і..... можна підтримати Катю в її пропозиції (але то вже за бажанням конечно)

А на рахунок загальних уроків, то був би дуже вдячний, якшо б ми в листопаді трохи мілонги більше зачепили (ну я як завжди ту свою волинку з мілонгами тягну ;))))
Сообщений: 166
Ок. Домовились...
Я привезу Турецьких байок, а ви приносьте коньяк!!!!
Сообщений: 108
О, супер...)
Бачу ти на 9-те число вже поставив все як домовились (про жіночі техніки теж хотів запрпонувати, але бачу шо з телепатичними каналами у нас з тобою все нормально)
Сообщений: 78
пропоную ше раз повторити Чакареру,бо на сьогоднішню не попала і на завтрашню,мабуть,теж,бо хворію...та і думаю,може ше хтось не відмовиться ше раз повчитись)))
Сообщений: 46
в нас мали бути тема з "Болео в закритих обіймах" і "Болео. Кругові та лінійні" ну і хочеться чогось новенького!!))
Сообщений: 271
Турецькі байки за коньяк? ти сірьозно!?
шоб ми вислуховували як там було харашо, заздрили, гризли лікті і нігті - а ти ше й коньяк пив?
та ти нам всім до тих байок маєш турецького валідолу привезти!
Сообщений: 979
2Леся: Болео планируется на этой неделе в пятницу. Но что-то мне подсказывает, что людей не будет больше, чем на хиро
Сообщений: 166
Так Катя, турецьки байки будуть... Ну принаймні було три замовлення: жіночі техніки, коньяк, байки. От я і подумав, що можна першу годину попрацювати над техніками а потім поділитись байками за 20 грамами коньяку...
Сообщений: 14
Урок по Чакаррері, єдиний на якому я був, мені дуже сподобався. Просто підняв настрій після трудового дня на усі 200%. Неймовірно, але факт, на власній шкурі ВІДЧУВ, що Чакаррера це танець і цікавий, і складний. Раніше так не вважав, думав, що це так для розвагипід час мілонг придумали. Тепер розумію, що все набагато глибше... Нажаль на другий урок по Чакаррері не вийде попасти - термінова робота...
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.