Трохи твочості :)

Те, що нижче - написане одразу після одного з уроків :)Обійми :) (урок 16 жовтня...
   
Сообщений: 88
Те, що нижче - написане одразу після одного з уроків :)

Обійми smile (урок 16 жовтня 2009 р.)
Сьогодні я тебе зустріла знову. Після стількох років розлуки. Я вже й не вірила, що ти вернешся. Ти прийшов, я обняла тебе. Руками, поглядом, усім тілом. Я горнулась до тебе, бо відчувала тебе, любила тебе, хотіла тебе, була з тобою. Я кохала тебе всім тілом саме цієї миті, коли наші обійми простували по залу, а наші душі вже давно загубились за межами реальності.
Я була з тобою.Так, як ще ніколи до цього.
Я була з тобою. Я обіймала тебе, коли танцювала з іншим хлопцем. Я обіймала тебе, коли аромат моїх парфумів губився на чужому чоловічому тілі. Я обіймала ТЕБЕ, кожною миттю, усіма почуттями, усім що в мене є.

Чакарера (урок 27 жовтня 2009 р.)
Сьогодні я зустріла її. Нас тягнуло. Твій погляд вабив, кликав, окутував моє тіло бажанням, не відпускаючи ні на мить. Я була тут, я була поруч, я була стихією і ні на мить не належала тобі.
Ти ішов мені на зустріч. Твої думки кидали виклик мені, а все твоє тіло говорило лиш про бажання. Твої руки вже збирались мене забрати усю і дощенту, окутати і знищити мене водночас. Шаленство почуттів, яке било через усі краї. Ти зробив ще один крок - наступила вічність. Я могла вдихнути тебе, я могла відчути тебе, моя шкіра як ніколи досі відчувало тепло твого тіла. Я вже майже переставала існувати, я вже здавалась. Мене уже майже не було. Була лише пристрастю.
Ти зробив крок назад вже знаючи напевно, що знов прийдеш до мене. А я дивилась у твої очі, і відчувала весь світ в одну мить.
Сообщений: 88
Я танго потанцюю із весною
На очо заведу її тепер
В живі обійми захоплю полоном
І все розтане – крок вперед

Шаленим хіро повернемо вправо
Закрутим вихор з зелені трави
І квіти намалюємо ногами
Волькадою й болео догори

Барідою зиму відсунем далі
Від теплих почуттів, що розлились.
Й між ними ми закрутимо кольгаду
Пружинкою урівноваживши сніги

А далі лиш обійми, хрест та кроки
Й кортіна залунає скоро вже
Залишиться шалене щастя трохи
І далі загукає: «Танду ще!»

Для дівчинки, якій цього року пощастило побачити багацько незвичних тюльпанів :)

Написане після уроку 25 березня 2010 року :)
Сообщений: 88
Відкрила Серьожі блог і зрозуміла же то просто шальоно творчий вечір був smile Рекомендам для тих хто в танку: http://sergiy-on-the-road.blogspot.com/
Сообщений: 78
супер...Оленка,ти молодець)))

шяс гляну ше Сергійка)))
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.