28 листопада 28 листопада шо за день

Сталося так, шо нині святкує день народження ТОЙ-КОГО-МОЖНА-НАЗИВАТИ, один із ос...
   
Сообщений: 271
Сталося так, шо нині святкує день народження ТОЙ-КОГО-МОЖНА-НАЗИВАТИ, один із основоположників святого аргентинського танго в Західній Україні, в майбутньому всесвітньовідомий тангеро-маестро, засновник мережі танго-шкіл "Ліфт", "Елеватор", "Ескалатор","Отіс", "Ля Кабіна" та багатьох інших, зразковий сім"янин, ідеальний батько та чоловік, основоположник стилю "Віжа Подболотна", гордий носій ордена Ляпіза і Медіалуни, і просто хороший друг і викладач.
Ми вітаємо його щиро від усієї душі, стоїмо в чергах за квітами, коньяком і печемо торти, щоб в понеділок возложити це до його віртуозних ніг!
Бдимо на стражі його спокою і цілуємо його в зас... еее в писок! Вопщєм хто куда попаде завтра - то і поцілує!*
МИ ТЕБЕ ЛЮБИМО!
Сообщений: 46
Приєднуюсь до усіх вищесказаних і недоказаних, і тих що ще будуть вітань!)))
Сообщений: 136
Сергій! Маестро Корнійчук від імені маестро Суховолець вітає тебе ще раз з святом, і бажає ніколи не зупинятися в цьому житті!!!!!1:)))
Сообщений: 78
гігі)))
шо тут ше можна додати?)))
вітаю))
Сообщений: 88
І я приєднуюсь, добігаю і також міцно цьомаю в щічку smile То все таке smile Але справді Сергію - то великих , ні навіть дуже великих мрій і здійснення їх в найближчому майбутньому!

Хай в житті просто дуже сильно щастить!
Сообщений: 108
Хоча і з дуууже великим запізненням... але вітаю нашого Маестро з уродИнами!!!
Все що можливо Катя вже набажала... то ж приєднуюсь до цих теплих слів) і від себе хочу побажати, щоб одного разу твоя россіяність і неймовірний фарт, тебе привели в БАйрес... або ше десь далі... в Антарктиду чи куди там далі)
Будь Щасливим!
Сообщений: 271
Назар, але ти жжещ з тими наголосами)

Сергій, карочє з тебе магніт на холодильник з Байреса!***
Сообщений: 108
І не оден магнітик... а на цілу Ля Кабіну)))
Сообщений: 6
Мушу визнати, що все більше закохуюсь у Ліфтерів. :)
Організована вечірка тільки цьому посприяла. Для мене це була найкраща танго-паті, яку я відвідав. Такого теплого, привітного і приємно п"янкого товариства яке створювало невимушену братську атмосферу я давно не зустрічав. А такій кількості чудових партнерок, думаю, позаздрить кожен клюб. joke Отримав величезне задоволення, танцюючи з Вами. :-*
Маю надію, такого стилю мілонги стануть для Вашого клюбу хорошою традицією. :)
До зустрічі на мілонгах та практиках. ;)
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.