Обережно, двері зачиняються! Он - Алло Она - Алло. Нахуй ты мне звонишь, мудак? Он - Ебало закрыла, я просто перепутал номера! Она - Ну и всё, пошёл нахуй, знать тебя больше не хочу. Он - Сама пошла нахуй, дура тупая! Она - Пидор! Он - Шлюха!

Обережно, двері зачиняються.У великих містах у метро на цю фразу звикли вже не з...
   
Сообщений: 674
Обережно, двері зачиняються.

У великих містах у метро на цю фразу звикли вже не звертати увагу. Вони чують її щоденно, кілька разів у годину пік, кілька разів, коли повз проходить потяг, кілька разів....

Обережно, двері зачиняються.

Поза ними залишаються шум, натовп, буденні негаразди, безсилість, сіра щоденність і передбачувана рутина.

Обережно, двері зачиняються.

І ти - в ЛІФТі.

Це перший ліфт, в якому комфортно навіть тим, у кого клаустрофобія, хто боїться застрягнути у без-мрійності, кому не ліньки ходити по однаковісіньким сходам, рахуючи від одного до десяти, хто змучився слухати глухий звук від поверху до поверху.

У нашому ЛІФТі живе музика, жива, мелодійна, свіжа, музика чорно-білого кіно і пристрасної драми, музика останнього побачення і зніяковілого знайомства, музика свята в будні і білої ночі. Тут не чіпають дівчачих косичок, але часом наступають на ніжки, тут говорять поглядами і обіймами, дотиками і відчуттями.

У нашому ЛІФТі живе танець, і ти або входиш в нього, а він в тебе, або залишаєшся поза дверима і тихо спостерігаєш крізь скляне віконце, майже не чуєш музики, зовсім не відчуваєш своїх ніг, і не тримаєш серце на місці, щоб воно не вистрибнуло.

У нашому ЛІФТі маленькі принці приручають болєо, хіро, сакади, волькади і ганчо. Принцес також приручають. І в тихих обіймах, розчиняючись в музиці, по паркету блукають і плавають пари, створюючи свою планету, з власною орбітою, зі спільним баченням руху, з тривалим відчуттям сили і щастя.

І ніхто навіть не здогадується, що відбувається у ЛІФТі.
Поки по ту сторону дверей....

Обережно, двері зачиняються.
Сообщений: 136
Дуже гарно! )
Пропоную в майбутньому фрагменти розмістити в нас на сайті
Сообщений: 150
Ти як завжди - неперевершена!!!
Сообщений: 108
Добре шо я в Ліфті... бо інакше прочитавши це, мене б точно жаба задушила))
Молодчинка Аня... :-*
Сообщений: 2
Анюта, Ти знову відновила себе - творчу ! Радію і пишаюсь Тобою ! Браво !
Сообщений: 88
Це неймовірне творіння породило мій статус :)
Сообщений: 78
справді! так приємно бути в середині ЛІФТА за зачиненими дверима)))
Сообщений: 46
Дуже мило і душевно!!!
Я також рада, що по цю сторону дверей ЛІФТа... (Встигла, заскочити на ходу:)
І зі мною багато людей, без яких тепер просто не уявляєш життя...
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.