Семінари Іри Михайлюк Іри про єблю Анекдоти про єблю жінки

Привіт таваріщі ліфтьори!Як ми і говорили вчора - це обговорення відкрите для ро...
   
Сообщений: 271
Привіт таваріщі ліфтьори!
Як ми і говорили вчора - це обговорення відкрите для роздумів стосовно вибору тем на семінари Іри.
Вона запропонувала наступні теми:

(для всіх рівнів)
1. Діалог в парі
2. Як наповнити танець змістом
3. Прикраси (і для партнерів, і для партнерок)
4. Мілонга "ліса"
5. Мілонга "траспі"
6. Жіночі техніки
7. Музикальність

(для старшої і СЕРЕДНЬОЇ групи)
1. Хіро
2. Межі в танго: нюанси ведення та взаємодії.

Іра каже: "Поділ по рівнях - дуже умовний. Старалася орієнтуватися на всіх. Будь-яку тему можна ускладнити чи спростити за бажанням".

Таваріщі, не встидаємся, підходим, міряєм, вибираєм теми :)
Сообщений: 271
мельдуюся: мені дуже потрібні прикраси, жіночі техніки (бо я прям не знаю шо після вчорашнього з тою дупою робити), хіро і та остання модна тема!
Сообщений: 46
Я за дві останні теми: хіро і межі в танго!!!
Сообщений: 78
я за прикраси і жіночі техніки)))
Сообщений: 88
З того що прочитала, то поки що на всі 100% за останню: "Межі в танго...", просто я ще Назарове хіро переварюю. Ще подумаю.
Сообщений: 78
межі в танго-це канєшно харашо...але то ж вроді ми ше замалі для того,нє?
Сообщений: 108
Я б пропонував звичайно взяти:

4. Мілонга "ліса"
5. Мілонга "траспі"

Але думаю народ мене нєпаймьотссс...))))

Тому однозначно за останні дві теми!!!! Пропоную вже добити ту тему з хіро) Шоб потім не казали " Назарове хіро..." ) (потім будуть казати Ірине Хіро)

До Anastasiyka Burumburumburum: нічого ви не замалі... якраз нормальні...) принаймі для меж в танго...)))
Сообщений: 88
Ем... може і замалі. Не знаю. Мені просто ця тема виглядала цікавою. Щодо того аби зробити семінар по мілонзі то ми це дуже бурхливо обговорювали на занятті в середу, чогось тоді зійшлись до думки що краще вальс smile

Я б звичайно подалась ще б із задоволенням на жіночі техніки, обидві мілонги...і т.д. але вибирати тре :)
Сообщений: 271
добре шо хоч на хіро більшість зійшлися)
нарешті може його у Львові хтось буде вміти робити ггг
Сообщений: 10
Я взагалі за весь перелік тем семінарів. В Іри будь-яка тема є цікавою та пізнавальноюю. Але якщо вже доводиться вибирати, то я за номери 1, 2, 3, а також дві останні (навіть якщо ми і замалі для них то хоч побачу до чого прагнути:)))!
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.