6 жовтня - Нам 1 рік!!!! танец під пісню всьо пучком відео під пісню всьо пучьком

Дорогі ліфтери та ліфтерки!Я як представник молодшої групи офіційно нагадую же 6...
   
Сообщений: 88
Дорогі ліфтери та ліфтерки!

Я як представник молодшої групи офіційно нагадую же 6-7 жовтня (хто коли прийшов на відкрите заняття) виповнюється рочок як ми ділимо насолоду танго з вами всіма. Тому:

"Просили вас мама, просили вас тато і ми вас просимо smile відсвяткуйте з нами цю радісну подію!!!"
Особливі запрошення летять до Тернополя smile

Ми (я, Дзвіня, Віка і Саша smile ) собі так подумали що було б непогано разом скласти плей-ліст на це святкування, тому якщо хто має які ідеї під що ми могли б разом кльово відірватись - пишіть сюди, закидуйте композиції в групу :)
Сообщений: 78
юху!!!я теж якраз думала гучне святкування влаштувати!тому я руками і особливо ногами за!!!
Сообщений: 1662
Па Здра Вля ЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ !!!! ;))
Сообщений: 88
Велике, ні не так ВЕЛИКЕ Спасибі!!! :)))
Сообщений: 271
ого! а в мене тоді 2)
круто!
я дуже хочу як завше Скрипку "Карії очі" (до речі, спасибі Іринці шо включила її тоді в липневий плей-лист), Уго Діаса "Ель Льорон"
ну і позакидаю ше песні в групу, да
Сообщений: 1662
разрешите похулиганить ;))) хочу - Nickelback "This Afternoon" ;)
Сообщений: 108
Вітаю Вас Молодята!!!!!)

Старожили Ліфта теж приймуть участь у Великій П"янці (а вона буде великою, бо 1 рік буває хіба раз!!!) із задоволенням потанцюють під "Enrique Rodriguezа - La Colegiala" ну і під інші його песенкі) Та в принципі і під всьо решта що нашим подобається теж дуже добре танчиться!

П.С. Оля! Nickelback "This Afternoon" організуєм!!!! Приїдеш ;)
Сообщений: 88
За собою лишаю вибір чакарери :)
Сообщений: 10
І ще щоб обов'язково була "Гуцулка Ксеня" і чакарера добле:)
Сообщений: 136
а може ви то на вихідні перенесете? Так би хотілось з вами посвяткувати,але посеред тижня точно не вийде((

пс Свої улюблені танди Родрігеса і Канаро скину))
Сообщений: 271
то шо? переносимо на 9-10?
Сообщений: 10
ну, гулять, так гулять... я теж іменинник, мені всьо можна)))))

хочу таке (всьо з мого плейлісту):

Dolores O' Riordan - Stay With Me
Shakira - No
Red Hot Chilly Peppers - Californication
Lifehouse - Everything
Zazie - La vie en Rose
Apocalyptica feat. Adam Gontier - I Don't Care
Stephanie's id - cold-cold
Yonderboi - Thousand Bells
Yonderboi - All we go to hell

покишо всьо... але я певно ше шось придумаю)))
Сообщений: 88
Не скупимось на класичні пропозиції! Все що тут було написано, вже в мене на компі.
Сообщений: 10
ну, ок... з класики хочу Francisco Canaro "Milonga de mis amores" та "Milonga brava", а також Astor Piazzolla "Oblivion" в будь-якому виконанні)
а, і Пісню Вакули у виконанні О. Скрипки))))
Сообщений: 88
Пісенька Вакули вже є, як і Гуцулка Ксеня smile Знайшла ще одну чудову укр. пісеньку для танго, яка чомусь в танді мене дуже органічно звязалась з Перцями smile
Хочеш Канаро? Буде тобі Канаро :)))))
Хочеш Пяцолу? Буде тобі Пяцола :)))))
Хочете чакареру добле? Буде чакарера добле :))))

Ще хтось щось хоче?
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.