Хтось за кимось скучив?

Давно не бачилися? Затягує робота/наука/етц?Хочете побачити рідні писки і попити...
   
Сообщений: 271
Давно не бачилися? Затягує робота/наука/етц?
Хочете побачити рідні писки і попити пива в теплому місці? Дізнатися шо в кого сталося інтересного? Попланувати походи на мілонги/НР/Ремоліно?
Порозглядати, дізнатися і нарешті запам'ятати хто такі Костя ЛаКоста, Марія та інші наші кохані новенькі?
Кажіть коли маєте час і бажання - а щодо місця я пропоную традиційно Лівий берег.
Інші варіанти великого приміщення (шоб сіло нас біля 15-20 штук ліфтерів) дуже вітаються в коментах :)
Сообщений: 88
затягує робота наука! Хочу зі всіма здибитись на в танго обстановці : ) час і місце майже без різниці. Думала про кабінет, але згадала, що ми там все-таки не вміщаємось якби ми того не хотіли :)
Сообщений: 136
я ост часом зомбі,тому пропонувати ніц не буду. Але якшо то буде десь на вікенд,то можу доєднатись.

а, ні, пропоную до мене!) можливі різноманітні бонуси у вигляді їжі,алкоголю і розваг
Сообщений: 108
Катя как всегда.... вміє зробити інтригу!!!))
"... запам'ятати хто такі Костя ЛаКоста...." добре шо не Костя ГРЕК))))))) Уявляю як би то було в перерві між тандами під час кортін... хтось на всю глотку посеред танцпола "КОСТЯ ГРЕК!!! ВИСТАРЧИТЬ БУТИ ПРОВІНЦІЄЮ..."))))))))))))
Сорі!!! шось мене занесло трохи...

Скучив за старими і новими писками теж дуже і дуже! І вже не можу дочекатись коли нарешті роздивлюсь Костю ЛаКосту і Марію!!!! Але скоріше ніж через тиждень мого писка ви точно не побачите, тому я ЗА будь-яку ініціативу пізніше 12-го грудня (:
Лівий берег підходить ідеально) Там якраз досить світло щоб всіх пороздивлятись))
Сообщений: 78
А я як скучила за вами , ЛІФТьори, ви собі не уявляєте! Всім-всім мої обійми!
van
Сообщений: 6
Треба новеньких попредити і заінтригувати шоб всі прийшли, бо вони ні в скайпі ні тут.
Сообщений: 10
Є пропозиція відновити обговорення даної теми!!!:)
Сообщений: 271
я за)
як вам 24 грудня як можлива дата?
Сообщений: 108
24 грудня мене не буде... в мене корпоратив :(
Сообщений: 10
А як за 21 грудня?
Сообщений: 18
як це нема тут новачків? а я тоді хто?)))
стосовно дати- ми, я так розумію, мусим її вибрати до Нового Року? варіантів небагато, думаю 21 нормально.
Сообщений: 271
21 некошерно)
а якшо 22?
домовимся з Лесею і урочисто прогуляєм урок? (або зробимо його виїзним?)
Сообщений: 88
21 грудня Софія діджеїть в Ліпських
Сообщений: 88
мда... схоже прогулювати будемо весь наступний тиждень - СВЯТО наближається!
Сообщений: 271
ооо) то круто)
буду там.
але всеодно під формат ліфтової вицєчки воно трохи не підпадає)
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.